Gretig Goba beslist wedstrijd in laatste minuut
06-02-2012 10:00
0 reacties
GORINCHEM - Goba heeft ook de derde wedstrijd van het nieuwe jaar gewonnen. Met sterk defensief spel wist met Akrides uit IJmuiden met 70-62 te verslaan. De wedstrijd was spannend tot de laatste 30 seconden. Goba had slechts 4 punten voorsprong en kreeg het een aantal vrije worpen. De uiterst koele Vangelis Zafiriades zette met 4 feilloze vrije worpen de wedstrijd op slot.
Een vrijwel compleet Goba moest al snel in het begin tegen een achterstand aankijken, maar wist dankzij uitblinker Bas Gaarthuis (18 punten) in een sterke tweede periode de stand om te buigen naar een 38-30 voorsprong bij de rust. Opvallend was dat Jerôme de Vries weer terug in vorm lijkt te zijn en een aantal fraaie scores op zijn naam bracht. Daarna speelden beide teams een zeer matige derde periode, waarin nauwelijks gescoord werd. Niet zozeer werd dit afgedwongen door een sterke verdediging, maar aanvallend kon plotseling niemand meer een vuist maken. GOBA begon het vierde kwart met 10 punten voorsprong, maar zag dat Akrides door een felle fullcourt men-to-men terug wist te komen tot 2 punten. Goba hield het hoofd koel en opnieuw sleepte man-of-the-match Bas Gaarthuis zijn ploeg erdoor met een aantal mooie scores en sterke verdedigende rebounds, waarna Vangelis Zafiriades het kon afmaken.
Topscores: Bas Gaarthuis 18, Jerôme de Vries 15, Vangelis Zafiriades 10 punten.
Aanstaande zaterdag krijgt Goba de zwaarste wedstrijd van het seizoen. Het moet dan naar Barendrecht waar Binnenland de tegenstander is, die in deze competitie nog geen punt verspeeld heeft.
Politie zoekt met sonar en speurhonden naar vermiste man
17-05Rapid meisjes C1 kampioen 17-05Rapid meisjes C1 kampioen 16-05Fit4U vrije inloop kick/boks trainingen 16-05Leven als een tennisprof in de zomervakantie! 15-05NK minigolf 15-05DVD release Hugo op Vaderdag in Het ... 15-05Motortoertocht Gorinchem op 26 mei 15-05Motortoertocht Gorinchem op 26 mei 15-05VWO examen 1982 30 jaar later
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
14-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 12-05Sprankje hoop voor Giessenlandse ... 11-05Gerard van Brakel hangt waterzak ...3 11-05'Krimp in detailhandel zet door' 15-05Gorcumse man (76 jaar) vermist 11-05'Dit is zeer zeker geen pillenfabriek' 11-05Dj's op Grote Markt 12-05Sprankje hoop voor Giessenlandse ... 11-05Benefietconcert Jeugd Strijk Orkest 11-05Zomerschool voor ouderen








