
'Liefde Chris Brown niet jaloers op Rihanna'
21-02-2012 20:04
0 reacties
LOS ANGELES - De vriendin van Chris Brown is niet jaloers op de tijd die hij met zijn ex Rihanna doorbrengt. RadarOnline weet namelijk dat de zanger en model Karrueche Tan een open relatie hebben.
Chris en Rihanna beëindigden drie jaar geleden hun relatie, maar hebben sinds kort weer intiem contact. Ook zijn er twee singles in de maak waarop ze beiden te horen zijn. Toch baren teksten als 'Ooh I wanna fuck you right now' en 'Been a long time, I've been missing your body' op een van de nummers Karrueche geen zorgen.
"Karrueche is niet stom en ze heeft vrienden verteld dat ze een open relatie hebben. Ze vraagt hem gewoon nooit naar Rihanna. Soms belt Chris haar pas na dagen terug, maar dat vindt ze prima. Ze zet hem niet onder druk, want dat past niet bij haar. Ze snapt dat ze allebei jong zijn en ze laat hun relatie niet verpesten doordat Chris tijd doorbrengt met zijn ex", vertelt een bron.
Karrueche zou heel erg genieten van de aandacht die ze krijgt door haar relatie met Chris.
Fitch verlaagt waardering Griekenland
17-05Chauffeur krijgt 4500 euro boete 17-05David Beckham ziet olympisch vuur 17-05Na 20 jaar weer ambassadeur VS in Myanmar 17-05Liverpool mag met Martinez praten van Wigan 17-05Bobby Brown schrijft lied over rouwperiode 17-05Na 20 jaar weer ambassadeur VS in Mynamar 17-05Moody's verlaagt waardering Spaanse regio's 17-05Wall Street opnieuw op verlies 17-05Klassementsleider Huizenga kan starten
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
13-05Vechtpartij op bruiloft Simon Keizer 13-05Topless activiste grijpt EK-beker 11-05Monique Smit volgt Joan Franka op Songfesival 14-05Oprichter Sea Shepherd blijft in hechtenis 11-05Oorlogsfotograaf Horst Faas (79) overleden 14-05Dibi denkt GL groter te maken dan onder Sap4 12-05Drone doodt strijders al-Qaeda 14-05Bijna 18.500 euro voor naaktfoto Madonna 12-05Taipei beloont 'gouden' hondendrol 12-05Wereldrecord surfen op hoogste golf gebroken





