
Personeel NedCar legt werk neer
10-02-2012 04:43
0 reacties
GELEEN (ANP) - Het personeel van NedCar legt vrijdag het werk neer. De vakbonden verwachten dat zeker 1000 mensen zich vrijdag melden bij het actiecentrum in de Hanenhof in Geleen, waar stakers zich kunnen inschrijven.
De staking wordt gehouden op de dag waarop het personeel weer aan het werk zou moeten na enkele dagen vrijaf om het slechte nieuws over het vertrek van eigenaar Mitsubishi te verwerken. Maar de werknemers willen actie om de huid van de beer zo duur mogelijk te verkopen.
Om 10 uur spreken PvdA-voorman Job Cohen en de Limburgse gouverneur Theo Bovens de stakers toe. Cohen is de tweede politicus die zich bij de actievoerende werknemers meldt, nadat afgelopen dinsdag SP-voorman Emile Roermer al acte de présence had gegeven tijdens een actiebijeenkomst voor de autofabriek in Born.
De gezamenlijke vakbonden maken vrijdag in Geleen van de gelegenheid gebruik om verdere acties aan de leden voor te leggen. Om 2 uur vrijdagmiddag volgt een delegatie van de stakers een vergadering van de Limburgse Statencommissie Economie in het Gouvernement in Maastricht. Op de agenda staat daar slechts één onderwerp: NedCar.
Didier Drogba: ik ben weg
21-05Afsplitsing terug bij Griekse conservatieven 21-05Spaanse premier maant EU-leiders tot haast 21-05Tuitert verbreekt samenwerking met Orie 21-05Tuitert verbreekt samenwerking met Orie 21-05Nederlanders treffen het op Roland Garros 21-05Nederlaag badmintonsters in Uber Cup 21-05Gordon en Dan Karaty getuige van knokpartij 21-05Ricky Koole en Leo Blokhuis getrouwd 21-05Al-Qaeda eist bloedbad Jemen op
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
14-05Elvis maakt comeback onder baby's VS 15-05Kort geding coffeeshop Maastricht op 5 juni 16-05Ontsnapte stier veroorzaakt chaos in Almere 15-05Naam Onafhankelijke Burger Partij mag blijven1 15-05'Amsterdamse beurs opent lager' 16-05Oefening brandweer draait uit op echte brand 15-05Rellen in Israël op stichtingsdag 15-05Aanleg Rijnlandroute begint in 2014 16-05Parijse naaktdanseressen in staking 15-05Minister kiest aanpak wegen rond Den HaagMeeste reacties
19-05Frankrijk: geen taboes bij informele EU-top1 15-05Naam Onafhankelijke Burger Partij mag blijven1





