Indiase ministers weg na porno in parlement
08-02-2012 08:52
0 reacties
BANGALORE (ANP) - Drie ministers van de zuidelijke Indiase staat Karnataka zijn woensdag afgetreden nadat ze waren beschuldigd van het kijken naar porno in het parlement. Onder hen bevindt zich de minister voor Vrouwen- en Kinderzaken.
De ministers waren gefilmd door de lokale televisie toen ze op hun gsm's dinsdag de pornobeelden bekeken, terwijl parlementsleden in de zaal debatteerden over wetsvoorstellen. Op het filmpje is te zien hoe een vrouw danst, zich uitkleedt en dan seks heeft.
,,We keken een fragment van een incident voor een debat over de wilde feesten op een eiland in de staat. Het was geen pornofilm'', zei minister voor Ontwikkeling Laxman Savadi. Hij werd ook gedwongen tot aftreden.
Burgemeester Vlagtwedde: tentenkamp móést weg
23-05Noodweer over Oost-Nederland 23-05Schoofs niet in hoofdtoernooi Roland Garros 23-05Noodweer zorgt voor wateroverlast Gelderland 23-05Levenslang geëist voor commananten Israël 23-05Geen treinen tussen Arnhem en Utrecht 23-05Europese beurzen hard onderuit 23-05Ex Adam Levine datet met Jared Leto 23-05Litouwen bereidt claim tegen Moskou voor 23-05Europese beurzen hard onderuit
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
17-05Yolanthe afgebrand op Twitter 17-05Soldaat krijgt na halve eeuw alsnog medaille 18-05Helderziend varken voorspelt EK-uitslagen 20-05Tiener jarenlang opgesloten na politieblunder 18-05Drankrijder gepakt na achtervolging te fiets 18-05Verdachten internetfilmpje weer thuis 19-05Dief met hoofd bekneld tussen rolcontainers 17-05Lichaam vermiste man gevonden 16-05Weinig uitzonderingen Leers voor asielzoekers 20-05Justin Bieber vraagt fan mee als dateMeeste reacties
22-05Zedenzaak weer aan bod op rechtbank2 23-05Samsom 'verklaart liefde' aan SP1 19-05Frankrijk: geen taboes bij informele EU-top1




