
Kunstrijdsters in Drechtstedenbokaal 2012
Door: Kunstrijvereniging De Drechtsteden |
01-02-2012 18:13
0 reacties
Op zondag 29 januari werd op de ijsbaan in de Dordtse Sportboulevard door kunstrijdsters van de organiserende Kunstrijvereniging De Drechtsteden niet zonder succes gestreden om de felbegeerde podiumplaatsen.
Deze nationale kunstrijwedstrijd kende deelname door rijders en rijdsters van diverse Nederlandse verenigingen.
Van de thuisclub Kunstrijvereniging De Drechtsteden werd aan deze wedstrijd deelgenomen door maar liefst 22 deelnemers in de verschillende categorieën. Voor de “thuiswedstrijd” van deze deelneemsters was het publiek ook in grote getale aanwezig wat tot goed bezette tribunes leidde en dit leverde een grote bijdrage aan de goede wedstrijdsfeer in de koude omgeving van de ijshal.
Veel podiumplaatsen voor Dordtse deelnemers aan de Drechtstedenbokaal.
Prijzen in de categorie Recreanten 3a (12 deelneemsters):
De 7-jarige Dani Loonstra uit Barendrecht reed een mooie en beheerste kür waarin al haar sprongen goed lukten en zij prachtige pirouettes liet zien. Dit alles werd beloond met een 2de plaats.
Isabella Smit 7 jaar uit Dordrecht, reed voor eigen publiek in Dordrecht. Ondanks dit gegeven wist Isabella haar zenuwen heel goed in bedwang te houden, en reed haar kür met veel vaart en liet maar weer eens zien hoe lenig ze is. Resultaat een mooie 3de plek.
Cheyenna Gouw, 8 jaar, uit Zwijndrecht, reed een hele goede kür met helaas een kleine misstap en eindigde op een welverdiende goede 8ste plaats.
In de categorie Recreanten 3b (9 deelneemster )reed de net 10 jarige Chealsy van Heumen uit Rotterdam, een prachtige kür en eindigde hiermee op een prima 2e plaats.
In de categorie mini's (13 deelneemsters) wist Demi Sijswerda, 9 jaar, Dordrecht, overtuigend de eerste plaats te behalen op de voet gevolgd door Rosalie van Wageningen, 8 jaar uit Dordrecht. Isa van Swieten, 8 jaar uit Papendrecht, werd prima 5e en Maureen Drijver, 9 jaar uit Dordrecht, werd 10e.
Naomi Karel, 11 jaar uit Dordrecht werd 13e.
In de categorie Mini's heren was de 1ste plaats voor de 11-jarige Loek Laurens, die een krachtige kür reed.
Demi Sijswerda, Rosalie van Wageningen en Loek Laurens hebben zich afgelopen maanden in 2 selectiewedstrijden gekwalificeerd voor deelname aan de finale KNSB-cup en zullen op 18 en 19 februari in Heerenveen deelnemen aan deze finale.
Prijzenregen voor DDD rijdsters.
In het latere middagprogramma was het de beurt aan de dames in de categorie Recreanten 4 (7 deelneemsters) en werd het podium bezet door DDD rijdsters:
Megan Norbart, 13 jaar, Papendrecht wist hier de 1ste plaats te behalen gevolgd door Mira Soeteman, 13 jaar, Papendrecht en op de 3e plaats Kim van der Laars, 15 jaar uit Dordrecht en Madelinde van der Jagt, 17 jaar, Ridderkerk-Rijsoord, die 4e werd.
In de categorie Aspiranten D werd de 13 jarige Annemieke de Pater uit Barendrecht 5e.
Ook het podium in de categorie Proms B werd volledig bezet door DDD rijdsters.
In deze categorie met 15 deelneemsters werd de 15-jarige Dordtse Tamara van der Sel 1e.
De tweede plaats was voor Eveline Fluitman, 16 jaar uit Oud-Beijerland en de derde plaats was voor Romy Kaptein, 13 jaar, Dordrecht.
Joanne Stam, 16 jaar, Oud-Alblas, werd 6e, Nicole verhoeven, 16 jaar, Puttershoek en Rosan van der Velde, 16 jaar, Gorichem eindigden op een gedeelde 9e plaats en, Linda Strikker, 15 jaar uit, Dordrecht werd 19e.
Deze dames uit de categorie Proms B rijdens a.s. weekend in Utrecht de 2e selectiewedstrijd voor kwalificatie aan de finale KNSB-cup op 18 en 19 februari in Heerenveen.
Coaches Astrid Tammeling-Winkelman en Marieke Kruithof zijn zeer te spreken over de resultaten van deze grote groep wedstrijdrijdsters.
Varende Pinksterbrunch op de Linge
PINKSTEREN, Rondvaart over De Linge met uitgebreid Brunchbuffet...
Meer Lezersnieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05Varende Pinksterbrunch op de Linge 19-05Gratis introductietraining kernvisiemethode ... 21-05Rapid ligt op koers 17-05fietsclub 50+Gorinchem 7JuniMeeste reacties
20-05Gouden weekend kringkampioenschappen ...1


Misbruik






