Glitter en glamour in De Nieuwe Doelen

18-02-2012 00:00
0 reacties

GORINCHEM - De goudeerlijke accountant Harrie Vermeulen (Jon van Eerd ) werkt zich dit keer weer in de nesten. Hij wordt uitgenodigd om een weekendje mee te varen op het jacht van zijn baas. Maar hij had nooit verwacht dat hij vanaf de eerste stappen op de loopplank, meegesleurd zou raken in een kolderieke achtbaan van intriges en verwikkelingen.
Gedwongen om zich in allerlei bochten te wringen en het jacht drijvende te houden, moet hij schipperen tussen een ijdele matroos, een flirtende schoonzus én een snibbige gastvrouw met moordplannen. Als zijn baas hem ook nog met allerlei louche zaakjes probeert op te zadelen, is de boot aan. Jon van Eerd staat met de dolkomische voorstelling weer garant voor een avond genot. Een doldwaze vaartocht waarbij bulderlach over water schalt.
Kantje boord is dinsdag 28 februari te zien in schouwburg De Nieuwe Doelen in Gorinchem. Aanvang: 20.15 uur.
Met haar tweede aanvullende programma 'Bas' geeft Nina gas. Dit keer met een vette basloop die haar grappige verhalen en mooie nummers een stevige basis geeft. Nina de la Croix is hard op weg zich te nestelen in de harten van een breed theaterpubliek. Met haar debuutprogramma 'Alles kan kapot' zaten haar zalen vol en kreeg ze lovende recensies. Zo kopte de Volkskrant ,,De la Croix smaakt naar meer''. De Cabaret & Comedygids 2008-2009 tipte Nina als 'een van de meest opmerkelijke, aanstormende talenten, een debutante die je in de gaten moet houden'. Dat zag ook Herman van Veen. Hij nam Nina mee naar Duitsland, waar ze naast hem de hoofdrol speelde in 'Op een dag in september'.
Nina de La Croix, dinsdag 28 februari om 20.30 uur in Peeriscoop.
De Soul & Disco Brothers waren de afgelopen jaren een overdonderend succes. In menig theater ging het dak er af en stond het publiek massaal op de stoelen. Dat gaat nu opnieuw gebeuren, dankzij de Soul Sisters. Betoverende vrouwen met dynamiet in hun stem en swing in hun soul. De Soul Sisters zijn Casey Francisco, onder meer bekend van de musicals 'Miss Saigon' en 'Jesus Christ Superstar', waarvoor zij genomineerd werd voor een John Kraaijkamp Musical Award, en Lana Gordon is een internationaal artieste die al jaren schittert in grote musicalproducties op Broadway als 'The Lion King', 'Jesus Christ Superstar' en 'West Side Story'. De dames zingen de sterren van de hemel. Van de golden oldies van Tina Turner, Sister Sledge en Aretha Franklin tot Beyoncé en Alicia Keys. De Soul Sisters brengen u een avond vol glitter & glamour, uitbundige kostuums, hoge hakken en swingende danspassen.
Donderdag 1 maart vanaf 20.15 uur in schouwburg De Nieuwe Doelen.
In zijn nieuwe cabaretshow brengt Klaas van der Eerden een razendsnelle combinatie op het podium van alles wat hij kan, maar ook wat hij nog niet heeft gedaan. Want zijn talenten zijn breed. Of zoals de Telegraaf schreef: ,,Hij is vrolijk, muzikaal, kan zingen, dansen en zijn typetjes zijn prachtig!'' 'Breedbeeld' wordt entertainmentshow, maar ook weer een show met subtiele verdieping die zorgt voor een prettige verwarring…'' zoals Het Parool over zijn vorige programma schreef.
Zaterdag 3 maart, Klaas van der Eerden om 20.15 in Schouwburg De Nieuwe Doelen

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.