Dames handbalteam zoekt versterking
15-12-2011 00:00
0 reacties
GORINCHEM - Het dames B-team van de Gorcumse handbal vereniging Achilles is naarstig op zoek naar versterking. Het team, waarin speelsters tot 16 jaar mogen uitkomen, bestaat nu uit zes leuke meiden die gaan voor het dynamische handbalspel. Volgens de bevlogen coach Arjan de Vos is een team van negen speelsters ideaal. ,,Als we drie speelsters meer in zetten, kunnen we meer wisselen en betere resultaten behalen'', aldus de jonge coach.
Het meidenteam paart enthousiasme aan plezier in het spel. Zoals zij zelf stellen; ,,wij zijn fanatiek, maar hebben ook veel lol met elkaar''. Het damesteam neemt deel aan de regionale competitie en traint eenmaal per week. 's Zomers wordt er buiten op het eigen veld aan de Bataafsekade gehandbald. Tijdens de wintermaanden traint en speelt het team in een van de sporthallen van Gorinchem.
De zes meiden verwelkomen jonge dames in de leeftijd van 12 tot 16 jaar. Ook al ben je nog niet bedreven in de handbalsport. Ze nodigen gegadigden uit om tijdens de training de sfeer te komen proeven en om een balletje mee te spelen. De training is op woensdagavond van 18.30 tot 20.00 uur en vindt plaats in de Van Rappardhal.
Voor meer informatie: Arjan de Vos (0630 050 784) of www.ghvachilles.nl.
'King of the Rivers' start met trainingen buitenwaterzwemmen.
22-02Workshop MindFUNness bij De Blauwe ... 22-02Workshop MindFUNness bij De Blauwe ... 21-02opbrengst collecte Leprastichting 21-02opbrengst collecte Leprastichting 21-02opbrengst collecte Leprastichting 21-02opbrengst collecte Leprastichting 21-02Hanco Kolk exposeert vanaf 3 maart ... 21-02Bestuur mee met stichting SKEW 19-02Vrouwenkracht Door: Diana Bergsma
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
19-02Auto te water bij Kanaaldijk in Nieuwland ... 19-02...'As ge maor leut het'... 21-02'Vakman moet zelf voor de klas' 21-02'Muziek maken is een magisch proces' 20-02Raad komt in actie voor Nia 18-02Eerste Arkelse Crossloop 20-02...'En van gaan nog effe door'... 18-02Atsma geeft startsein voor opknapbeurt ... 22-02Kamervragen over Nia 17-02Muisstil als Hanna en Lisa voorlezen1Meeste reacties
16-02Voorkom een burn-out2 17-02Muisstil als Hanna en Lisa voorlezen1 21-02'Golfen met je hart'1 21-02'Cultuur is net zo belangrijk als ...1








