PCG geeft weer overwinning weg in uitwedstrijd

15-01-2012 17:03
0 reacties

GORINCHEM - In Vlaardingen, tegen de reserves van ZVVS leek het er in de laatste periode op dat de Gorcumers de wedstrijd winnend af gingen sluiten. Met nog drie minuten te spelen stond er een 5-7 voorsprong op het bord. Een hectische slotfase, waarin alles fout ging wat er fout kon gaan, brachten de gastheren de stand uiteindelijk op 7-7.

Het is nog niet echt een succesverhaal dit seizoen, de waterpoloërs van PCG Heren 1 en uitwedstrijden. Vier keer werd een uitwedstrijd nipt verloren. Daar tegenover stond één overtuigende winst. In Vlaardingen begon de ploeg zonder Rene Schoffelmeer, maar met coach Milovan Colic zwak. De thuisploeg kwam via twee overtalsituaties en een midvoordoelpunt op een 3-1 voorsprong. Nicky Advocaat kon met een schot van afstand iets terug doen. In de tweede periode leken de bezoekers beter gewapend tegen de fysieke Vlaardingers. Mark Gerdes kreeg een strafworp mee in een goede contra-aanval. Lennart van Wieren benutte deze strafworp onberispelijk. Na het wisselen van helft kon Vlaardingen nog iets terug doen, na ongelukkig balverlies in de opbouw. De PCG-ers werden in de contra-aanvallen hard afgestopt door de gastheren. Dit leverde in die periode veel man-meersituaties op. Doelpunten kwamen er uit deze overtalsituaties van Lennart van Wieren, Nicky Advocaat en Bert van Dam. Doordat de Vlaardingers ook een overtalsituatie konden benutten, werd de laatste periode begonnen met een 5-5 stand.

De ploeg van Colic begon goed in de vierde periode. Via overtalsituaties konden Lennart van Wieren en Menno Cloostermans een voorsprong van 5-7 noteren. In de slotfase ging echter alles mis. De bal kon niet in de ploeg worden gehouden, mede doordat voor de Vlaardingers alles leek toegestaan in deze periode. In de verdediging kregen de PCG-ers in korte tijd vier ondertalsituaties. Via deze weg konden de gastheren de 6-7 en 33 seconden voor tijd de 7-7 aantekenen.

Een erg zuur punterverlies, met name met oog op de promotiekansen. Met nog 11 wedstrijden te gaan, is er echter nog van alles mogelijk. Het is wel duidelijk dat de PCG-ers toch echt meer uitwedstrijden moeten gaan winnen.

Doelpunten: Lennart van Wieren 3, Nicky Advocaat 2, Menno Cloostermans en Bert van Dam 1.
Manmeer: 5 doelpunten uit 7
Manminder: 5 tegendoelpunten uit 12

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.