
Tweede Unitas Tafelvoetbaltoernooi groot succes
16-01-2012 14:47
0 reacties
GORINCHEM - De Unitas-kantine op Molenvliet was afgelopen zaterdag omgebouwd tot een sfeervolle voetbalarena met een groene grasmat, dranghekken, zes tafelvoetbalspelen en op iedere hoek echte spotlights. Over hele dag verdeeld speelden ruim honderd teams om de prijzen. 's Morgen werd begonnen met de jongste Unitassers, waarbij de mini's vaak op kratjes stonden om boven de speeltafel uit te komen. Later de pupillen en jeugdspelers, die ieder een eigen competitie afwerkten. In de avonduren waren er maar liefst 44 teams van de A-junioren, senioren en dames die streden om de felbegeerde Unitas Tafelvoetbal-bokaal. Special Guest Mario van der Ende praatte samen met Unitas-spreekstalmeester Pieter Vink de avond aan elkaar.
Het bleef lang spannend, maar aan het eind van de avond kon Mario van der Ende aan de winnaars Gido Rottink en Melvin de Groot de 'cup met de grote oren' uitreiken. Bij de verliezersronde ging de beker naar de trainers van de A-jeugd Jerry Libretto en Rene van der Veeke.
SteDoCo-dames vieren jubileum
24-05Klop klop?.. wie is daar? Gastendienst ... 24-05Avondvierdaagse Gorinchem de 67ste 23-05Landelijke bijeenkomst HCC!genealogie ... 22-05Varende Pinksterbrunch op de Linge 22-05NEGENMAANDENBEURS LANCEERT EXTRA ... 21-05TRAINERS GEZOCHT 21-05Rapid ligt op koers 20-05Met een vette cheque voor Orange ... 20-05Gouden weekend kringkampioenschappen ...1
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 18-05Vermiste man gevonden in rivier 23-05Bruincafé en Karaoke in Elektra 23-05Zeilwedstrijd gaat toch door 18-05Reizigersinformatie in bussen van ... 21-05Vertrek burgemeester IJssels: een ...1 22-05Gorinchem zegt nee tegen BTW 20-05Vrouw steelt ketting van Gorcumer ... 18-05Wmo conferentie druk bezochtMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 21-05Vertrek burgemeester IJssels: een ...1









