Zin in verhalen? 360 stories
vrijdag 14 februari 2025 19:30 tot 21:00
Week van de Verbinding: Van 10 t/m 16 februari staat Gorinchem in het teken van sociale verbinding 👨👩👧👦 en mentale gezondheid. Samen met de gemeente en andere partners zetten wij ons in om inwoners bewuster te maken van het belang van sociale contacten en zingeving🙏.
Tijdens deze week organiseren we inspirerende activiteiten👟🎲, workshops en ontmoetingsmomenten 🍽☕.Doe mee en ontdek hoe kleine stappen een groot verschil kunnen maken in jouw welzijn én dat van anderen!
Bekijk het volledige programma op https://samengorinchem.nl/.../week-van-de-verbinding-10...Samen maken we Gorinchem gezonder en vitaler!💪#WeekvandeVerbinding #GezondeLeefstijl #GorinchemGezond #SamenSterk
Vrijdag 14 februari 2025: Zin in verhalen?? Tijdens de Week van Verbinding nemen we je mee in een interactieve reis van 360 verhalen. Kom, ontdek en deel je eigen unieke verhaal,Ben jij klaar voor een avond vol verrassingen, gesprekken en verbinding?
Het spel 360 verhalen biedt een unieke ervaring om samen met anderen verhalen te delen, te ontdekken en elkaar te inspireren. Kom en laat je verrassen door de kracht van een goed verhaal.
Waarom jij deze avond niet mag missen:* speel mee in een interactief verhaalspel, zonder winnaar of verliezer* ontmoet nieuwe mensen en versterk verbindingen* deel jouw unieke ervaring en luister naar die van anderen
Datum : vrijdag 14 februari 2024 van 19.30-21.00 uur in Wijkcentrum Rozenobel Organisator PKN Wijkgemeente West-Johanneskerk Mirna Visschers en Monique den Breejen
Leeftijd vanaf 15 jaar.Doe mee en maak verbinding met anderen, ontdek nieuwe perspectieven en creëer waardevolle gesprekken. Meld je aan via monique.den.breejen@pggmail.nl
