Uitslagen zaterdagvoetbal 1 december
4 december 2007 om 00:00 NieuwsHoofdklasse B:
GVVV-DOVO 2-1, Geinoord-Nunspeet 3-1, Spakenburg-Hoek 2-1, Sparta Nijkerk-Ajax 1-2, Kloetinge-IJsselmeervogels 0-2, Nivo Sparta-Bennekom 0-3, Kozakken Boys-LRC 2-2.
Stand:
Sparta Nijkerk 12-27
Spakenburg 12-25
IJsselmeervogels 12-24
Hoek 12-20
DOVO 12-20
Kozakken Boys 12-18
GVVV 12-17
Geinoord 12-16
Ajax 12-15
Bennekom 12-14
LRC 12-12
Nunspeet 12-8
Kloetinge 12-8
Nivo Sparta 12-7
Spakenburg en Kloetinge één punt in mindering.
Sparta Nijkerk eerste periodekampioen.
Programma: Hoek-Kloetinge, LRC-Spakenburg, Nunspeet-Kozakken Boys, Bennekom-Sparta Nijkerk, IJsselmeervogels-Nivo Sparta, Ajax-GVVV, DOVO-Geinoord.
District Zuid 1
1e klasse C:
SSV’65-NieuwLekkerland afg., Roda Boys/Bomm.-Heerjansdam 1-1, Rijsoord-Achilles Veen afg., De Zwerver-GPC Vlissingen afg., VVGZ-GJS afg., Schelluinen-Wilhelmina’26 afg..
Stand:
Heerjansdam 12-24
Roda Boys/Bomm. 12-23
Achilles Veen 11-22
Nieuw Lekkerland 11-18
Wilhelmina’26 11-16
Rijsoord 11-16
Schelluinen 11-14
GPC Vlissingen 11-10
VVGZ 11-10
De Zwerver 10-9
GJS 10-7
SSV’65 11-4
Achilles Veen eerste periodekampioen.
Programma: GPC Vlissingen-SSV’65, GJS-Roda Boys/Bomm., Heerjansdam-Rijsoord, Nieuw Lekkerland-VVGZ, Wilhelmina’26-De Zwerver, Achilles Veen-Schelluinen.
2e klasse F:
De Alblas-Strijen 1-2, Ameide-SC Everstein 1-2, Sliedrecht-SV Capelle 4-2, Almkerk-Oranje Wit afg., Woudrichem-Meerkerk afg., Wieldrecht-Groote Lindt 3-1.
Stand:
Strijen 12-29
Almkerk 11-23
SC Everstein 12-21
Meerkerk 11-18
Sliedrecht 12-17
SV Capelle 12-16
Woudrichem 11-15
Wieldrecht 12-15
Oranje Wit 11-14
Ameide 12-13
De Alblas 12-8
Groote Lindt 12-7
Almkerk eerste periodekampioen.
Programma: Strijen-Sliedrecht, SC Everstein-Wieldrecht, SV Capelle-Ameide, Meerkerk-De Alblas, Oranje Wit-Woudrichem, Groote Lindt-Almkerk.
3e klasse C:
ASH-WNC 0-4, Dubbeldam-Herovina 4-0, Papendrecht-EBOH afg., Peursum-VVAC 0-2, Stedoco-Hardinxveld 2-1, Pelikaan-Alblasserdam afg.
Stand:
Stedoco 12-30
Alblasserdam 11-24
Dubbeldam 12-21
WNC 12-20
Hardinxveld 12-16
VVAC 12-16
Papendrecht 11-15
Pelikaan 11-12
ASH 12-12
Peursum 12-10
EBOH 11-9
Herovina 12-9
Stedoco eerste periodekampioen.
Programma: Alblasserdam-Peursum, Hardinxveld-Pelikaan, Herovina-Papendrecht, EBOH-Stedoco, VVAC-ASH, WNC-Dubbeldam.
3e klasse D:
Altena-NEO’25 afg., MVV’58-GVV’63 afg., SSC’55-Sleeuwijk 0-0, NOAD’32-Sparta’30 2-2, Good Luck-Heukelum 1-2, Giessen-Tricht 0-3.
Stand:
Sleeuwijk 12-28
Altena 11-25
Sparta’30 12-22
GVV’63 10-18
Good Luck 12-18
NOAD’32 11-17
Heukelum 12-17
SSC’55 12-15
NEO’25 11-13
Giessen 12-12
Tricht 12-7
MVV’58 11-5
Sleeuwijk eerste periodekampioen.
Programma: GVV’63-SSC’55, Heukelum-Altena, NEO’25-Giessen, Sleeuwijk-Good Luck, Sparta’30-MVV’58, Tricht-NOAD’32.
4e klasse C:
SC Emma-Streefkerk 1-3, Groot Ammers-SVW 0-0, HSSC’61-Arkel 3-0, Noordeloos-DFC 1-2, Unitas-Lekvogels afg., Leerdam Sport-SVS’65 4-0, Asperen-Drechtstreek 0-1.
Stand:
SVW 11-27
Groot Ammers 13-27
Arkel 13-24
HSSC’61 12-23
Drechtstreek 12-22
Streefkerk 12-21
Lekvogels 13-18
Asperen 11-17
DFC 11-16
SVS’65 11-12
Leerdam Sport 12-11
Unitas 11-9
Noordeloos 13-7
SC Emma 13-3
Drechtstreek één punt in mindering.
SVW eerste periodekampioen.
Programma: DFC-SC Emma, Lekvogels-Noordeloos, Streefkerk-Leerdam Sport, Arkel-Asperen, Drechtstreek-Groot Ammers, SVS’65-HSSC’61, SVW-Unitas.
4e klasse D:
SC Gorkum-Kerkwijk 1-1, Haaften-Rijswijkse Boys 0-4, Zuilichem-Well 1-1, ONI-GVV 1-1, BLC-GDC 2-1, CHC-Vuren 2-4, BVV-Brakel 0-3.
Stand:
Rijswijkse Boys 14-34
Kerkwijk 13-32
Vuren 13-27
BLC 14-25
CHC 13-22
Well 12-18
SC Gorkum 12-18
GDC 14-18
Zuilichem 12-17
Brakel 12-16
Haaften 14-11
GVV 13-7
ONI 14-7
BVV 14-4
Kerkwijk eerste periodekampioen.
Programma: Brakel-Zuilichem, Kerkwijk-CHC, GVV-BVV, GDC-Haaftem, Vuren-BLC, Rijswijkse Boys-ONI.
Uitslagen zondagvoetbal 2 december
1e klasse C:
WSC-Internos, OSS’20-PSV, SV Triborgh-Margriet, Unitas’30-Nuenen, Rood Wit V.-Longa, Unitas-Best Vooruit.
Alle wedstrijden werden afgelast.
Programma: Longa-OSS’20, Margriet-Rood Wit V., Best Vooruit-Unitas’30, Internos-Unitas, Nuenen-SV Triborgh, PSV-WSC.