Auto botst tegen verkeerslicht op de Banneweg

23 november 2020 om 16:18

GORINCHEM Op een kruising in Gorinchem heeft maandag 23 november vroeg in de ochtend een eenzijdig ongeval plaatsgevonden. Even voor 05.00 uur reed een automobilist op de Banneweg op de kruising met de Mollenburgseweg tegen een verkeerslicht aan en reed een paaltje met oversteekknop omver. De auto kwam op het trottoir tegen wat struikgewas tot stilstand. Ambulancepersoneel heeft de inzittende nagekeken, deze bleek niet gewond te zijn geraakt. De oorzaak van het ongeval wordt nog onderzocht, laat de politie maandag later op de ochtend weten.


De Bibliotheek AanZet is weer open

GORINCHEM De Bibliotheek AanZet opende 19 november voor de tweede keer dit jaar haar deuren weer na een tijdelijke sluiting. Iedereen is welkom in een van de vestigingen. Maar gelden er nog steeds coronamaatregelen om een bezoek aan de bieb zo leuk en veilig mogelijk te maken.


De bibliotheek probeert zo snel mogelijk overal weer open te gaan volgens de reguliere openingstijden. Helaas is dit nu nog niet mogelijk voor sommige vestigingen. Kijk hiervoor op de website. Hier staan altijd de meest actuele openingstijden per vestiging. Check de openingstijden hier: https://www.debibliotheekaanzet.nl/vestigingen. Ook moeten bezoekers voor binnenkomst in de bibliotheek het registratieformulier in te vullen. De gegevens worden na 21 dagen vernietigd.


ACTIVITEITEN Ook de activiteiten starten weer. Dit doen ze uiteraard volledig coronaproof en volgens de richtlijnen van het RIVM. De belangrijkste maatregelen op een rij:

Alle maatregelen nog eens nalezen? Dat kan op www.debibliotheekaanzet.nl/maatregelen-corona..

Voor wie liever thuisblijft, is er de virtuele vestiging. Hier zijn onder andere meer dan 28.000 e-books en bijna 4000 luisterboeken. Ook organiseren ze regelmatig online activiteiten. Doe bijvoorbeeld mee aan een webinar of schuif aan bij het online Taalcafé. Bekijk al onze activiteiten hier: www.debibliotheekaanzet.nl/activiteiten

Nu alle vestigingen weer open zijn, stoppen ze met de afhaalservice van gereserveerde boeken. De bezorgservice blijft beschikbaar voor kwetsbare doelgroepen en zorgprofessionals. Meer hierover op www.debibliotheekaanzet.nl/haal-de-bieb-in-huis


Vinyl tegen corona

GORINCHEM Vrijwilliger medewerker C.J. Hocque van het Leger des Heils in Gorinchem is bezig een coronaproject op te starten. Mensen kunnen daar aan meewerken door hun oude pop, rock, jazz lp's te schenken. Geen klassiek of populair. De verkoop van de lp's gaat naar het project. Mensen kunnen hun lp's laten ophalen. Tel. 0640580627/ 0183 649090.