De kleding werd geshowd door leden van de Soroptimisten
De kleding werd geshowd door leden van de Soroptimisten Aangeleverd

Vintage modeshow van Soroptimisten Merwekring levert 10.000 euro op

26 mei 2025 om 19:39 Duurzaamheid

GORINCHEM De 32e vintage verkoop en modeshow van Soroptimistclub Merwekring heeft een fantastisch bedrag opgebracht van 10.000 euro. Dit evenement vond plaats in het Van der Valk Hotel in Gorinchem. Om 19.00 uur gingen de deuren open en stroomden ruim 300 bezoekers naar binnen, die genoten van een fantastische avond en velen van hen gingen met een of meer gevulde tassen met prachtige items naar huis. 

Tijdens de verkoop konden de aanwezigen genieten van een wervelende modeshow met bijpassende muziek. Na trekking van de verkochte lootjes werden de prijzen uitgereikt. Deze waren beschikbaar gesteld door ondernemers in en rond Gorinchem en door leden van de Soroptimistclub Merwekring. Voor de vele bezoekers was het een ‘avondje uit’ in een bijzondere entourage. De avond bracht het geweldige bedrag van 10.000 euro op. Dit bedrag ging naar diverse goede doelen. Hoofddoel ‘Sjaal met Verhaal’ krijgt 6.000 euro, terwijl het resterende bedrag van 4.000 euro over de lokale doelen ‘Samen één Gorinchem’ en ‘Liefdewerk oud papier’ en de internationale doelen ‘Olena Zelenska Foundation’ en ‘Mukomeze’, wordt verdeeld. 

Daarnaast heeft Dress for Succes mooie kledingsets en bijpassende accessoires voor hun cliënten uit kunnen zoeken. Wat daarna nog overbleef ging voor de verkoop naar de Kringloop in Gorinchem. Van wat dit nog gaat opbrengen kan de Kringloop iemand in dienst nemen, met een afstand tot de arbeidsmarkt. Alle kleding krijgt zo een tweede kans en levert de Soroptimistclub Merwekring een bijdrage aan de duurzaamheid. 

Merwekring is een serviceclub van vakvrouwen, die zich inzet voor wereldwijde positieverbetering van vrouwen en kinderen. Zij maakt deel uit van de Unie van Soroptimistclubs in Nederland, Suriname en Curaçao en heeft wereldwijd ruim 66.000 leden verdeeld over 120 landen. De leden van Merwekring komen uit Lingewaal, Gorinchem en Hardinxveld-Giessendam. Meer informatie op: www.soroptimist.nl

Over de catwalk bij Van der Valk
Afbeelding
Afbeelding