
Bliekenstad, maak je klaar: het Carnaval komt eraan!
22 februari 2025 om 12:35 Evenementen Deel je nieuwsBliekenstad, maak je klaar: het Carnaval komt eraan!
Carnaval in Bliekenstad is echt niet alleen voor verenigingen! Wilma: “Iedereen is welkom!” Kom gewoon met gelijkgestemden, je vrienden, je sportkameraden, familie, buren en meer om samen carnaval te vieren in Bliekenstad!
Er is een gaaf programma, met voor iedereen wat wils! “Bijkomend voordeel, je hoeft niet op de trein te wachten” aldus Colinda 😁
Kijk eens op onze socials voor het complete programma. Vooral de Monday Surprise 2.0 is een echte unieke Bliekensteedse middag!
Bestel je kaarten via www.gorcumscarnaval.nl, zodat je zeker weet dat je ook binnenkomt, raadt Martijn aan!
Bliekenstad heeft uiteraard ook diverse carnavalsgroepen en verenigingen.
Voor de Gieters ziet carnaval er dit jaar een beetje anders uit, met een voorzitter met een steek op “zunne” kop, een prinses in een baljurk en de Gieters bijna allemaal als raadslid. “Wij gaan als Stadsraad Bliekenstad echt op zijn kop zetten!” vertelt Miranda.
De Doorzakkers bestaan dit jaar 50 jaar en doen dus voor de 50e keer mee aan de optocht. “Dit keer onder de creatieve leiding van Sam van Straaten,” aldus Arie.
De Zotsentrappers bestaan dit jaar zelfs al 55 jaar! Drie Zottedames hebben een ludieke actie bedacht. Els: “Het is zelfs voor de Zotsentrappers een verrassing, dus veel kunnen we er niet over vertellen!
“De Pompies zijn een gezellige vriendengroep. Volgens Petra is de leeftijdsgrens wel een beetje verschoven. “We hebben menig feestbeest zien opgroeien!
“C.V. Lingewijk is een nieuwe vereniging binnen de speeltuinvereniging van de Lingewijk. Leonie: “We zijn dit jaar met een enthousiaste groep gestart, met oude vertrouwde én nieuwe gezichten.”
Ook De Westerblieken zijn al een hele tijd bezig met de voorbereidingen van de jaarlijkse carnavalsoptocht. Maar wat het belangrijkst is: er wordt vooral veel gelachen, gekletst en overlegd, vertelt Natalie.
Agge Moar Leut steekt het prinsenpaar spreekwoordelijk even een veer in de...”Met een prins als oe, da maakt een heel verschil.Ook nog een prinses, das een géf méske.Gullie het ut voor mekoar!Wat word ut wir een leutig jaor!” aldus Agge Moar Leut.
De Sannies zijn er ook dit jaar weer bij! Jan: “Aan de zijkant van ons ‘optochie’ staan, vonden we helemaal niks! Meedoen aan onze Bliekensteedse optocht blijft keileuk!”
Voor Nooit Genoeg is dit ook een jubleum jaar dat groots gevierd is in hun residentie De Lawaaipost! Wij zijn dan ook al helemaal in de stemming, aldus Benjamin!
Je leest het! De voorbereidingen zijn in volle gang, de kleding is afgestoft en ons feestpaleis in de Hipper/Kolfbaan krijgt de laatste versieringen. Alles staat klaar voor een carnaval dat Bliekenstad niet snel zal vergeten! Dus trek ook je mooiste en of foutste outfit aan, neem je beste humeur mee en sluit aan want Carnaval vier je in Bliekenstad!
Www.gorcumscarnaval.nlSocials: Gorcums_carnaval SGC / Galmgat Bliekenstad
















