Metropole
Metropole Peter van Mersbergen

Kom 24 juni naar KoffieZin van het Humanistisch Verbond

16 juni 2026 om 21:48 Lokaal Deel je nieuws

Het is zomer! De Dag van de Humanistiek ligt net achter ons. Jaarlijks wordt deze dag op 21 juni gevierd als Wereldhumanismedag. Tijdens KoffieZin kunnen we met elkaar van gedachte wisselen wat deze dag betekent.

Voor 1 keer is KoffieZin niet op de 2e woensdag van de maand maar op de 4e; op 24 juni. Wat niet veranderd is is het tijdstip en de opzet van KoffieZin.

Bij KoffieZin is iedereen van harte welkom in ons eigen hoekje bij restaurant Metropole in Gorinchem, lid zijn van het Humanistisch Verbond is niet nodig.  

Kom, ontmoet en praat met elkaar onder het genot van een heerlijk kopje koffie of thee. Het is informeel zonder agenda en zonder dat het thema persé besproken moet worden, besluiten nemen is sowieso niet aan de orde. Misschien heeft u nooit gehoord van de Dag van den Humanistiek maar bent u wel benieuwd wat deze dag inhoudt, kom dan!

KoffieZin kost je niets, het Humanistisch Verbond biedt bezoekers graag de eerste twee kopjes koffie of thee aan.

Vanaf 10 uur ben je welkom, dit is tevens de openingstijd van Metropole. De bijeenkomst stopt rond half twaalf. Tussendoor aanschuiven of weggaan kan altijd. 

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie