Vanaf de Visbrug in Gorinchem
Vanaf de Visbrug in Gorinchem Jorge Vargas Centeno

Stem op jouw favoriete zomerfoto bij De Stad Gorinchem

1 september 2025 om 10:43 Recreatie

GORINCHEM Breng je stem uit op een van de twaalf mooiste zomerfoto’s die deze zomer massaal zijn ingestuurd voor de Zomerfotowedstrijd van DeStadGorinchem.nl. Uit het enorme aanbod heeft de jury de twaalf mooiste foto’s gekozen. Maar wie winnen nu uiteindelijk de mooie prijzen? Dat mag jij bepalen. Wat is volgens jou de mooiste zomerfoto? 

Bekijk hier de geselecteerde inzendingen en breng je stem uit op jouw favoriet!

Stemmen kan tot en met vrijdag 12 september. De vier mooiste foto’s winnen één van de onderstaande prijzen. De redactie neemt contact op met de winnaars.

- Ontbijtbuffet voor 4 personen bij Van der Valk Hotel Gorinchem.

- Luxe BBQ-pakket voor 6 personen t.w.v. €100,- van Barten’s slagerij, De Linie 32 Gorinchem (Hoogdalem) en Piazza Center 34 Gorinchem 

- Boodschappentas t.w.v. €30,- bij Plus Elbert van der DoelDr. H.B. Wiardi Beckmanplein 37 Gorinchem

- Waardebon t.w.v. € 25,- bij Michel Heinen Visspecialist, De Linie 45 Gorinchem 

Namibië.Zebra’s, synchroon en tegelijk uniek
Milan en zijn zusje Veerle halen in Olonzac in Frankrijk elke dag vers stokbrood
Vanuit de Gildenwijk: volle maan komt op achter de Grote Kerk op 9 augustus 2025 rond 21:50 uur
Krka watervallen in Kroatie
Deze foto vangt vier iconen van Gorinchem in één beeld: de watertoren, de molen, het Dalemspoortje en de Grote Kerk. Samen vertellen ze het verhaal van onze stad
Mijn man Marco in de zonsondergang gevangen, op het eiland Kvaloya achter de stad Tromso in Noord Noorwegen
Het bovenwater in Lelystad
Ascona aan het Lago Maggiore in Zwitserland
Essaouira Marokko
Esmee op de camping in Frankrijk - Erquy
Parque Terra Nostra, Sao Miguel (Azoren)
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie