De zangavond wordt afgesloten met het zingen van het Wilhelmus
De zangavond wordt afgesloten met het zingen van het Wilhelmus Bram van den Heuvel

Oranjezangavond met veel samenzang in Werkendam

22 april 2025 om 15:58 Religie

WERKENDAM Zaterdag 26 april wordt de jaarlijkse Oranjezangavond gehouden in de Rehobothkerk, Binnengriend 27 te Werkendam. Jongerenkoor Cantilena verleent deze avond zijn medewerking onder leiding van dirigent Ton Versluis. Organist op deze avond is Anton de Raad. Er zullen deze avond door het koor psalmen, gezangen en bekende vaderlandse liederen gezongen worden. 

Er is ook dit jaar veel ruimte voor samenzang. Aan het einde van de avond worden er twee verzen van het Wilhelmus gezongen. De opening, meditatie en sluiting worden verzorgd door ds. W.E. Klaver. De toegang van deze avond is gratis en er zal een collecte worden gehouden waarvan de opbrengst bestemd is voor de Spaanse Evangelische Zending.
De Spaanse Evangelische Zending geeft b.v. bijbelcursussen en diaconale hulp, bijbels onderwijs in Cuba en Spanje. Dit doet de SEZ door verspreiding van boeken, pastorale hulp, lessen op theologische scholen. Deze oranjezangavond is een leuk uitje voor iedereen. Deze avond begint om 19.30 uur, vanaf 19.00 uur is de kerk open.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie