
Jochem van der Werff stopt twee strafschoppen en houdt titeldroom Schelluinen in leven
6 april 2024 om 21:17 VoetbalDORDRECHT Schelluinen heeft zaterdag met 3-3-gelijkgespeeld uit tegen koploper GSC/ODS. ,,Door dit gelijkspel houden wij zicht op de koploper, al komen er voor ons ook een aantal derby’s aan nu’’, aldus Schelluinen-trainer Marcel van Steenis.
GSC/ODS - Schelluinen 3-3
De bezoekers begonnen erg sterk aan het duel. Stefan Walhain opende ook al snel de score voor Schelluinen. GSC/ODS kwam hierna beter in de wedstrijd, en kwam ook op 1-1. Hierna kreeg de thuisploeg in korte tijd twee strafschoppen, een uitgelezen kans om op voorsprong te komen. Schelluinen-sluitpost Jochem van der Werff stopte ze echter allebei, waardoor de ruststand 1-1 was.
Na de pauze kwam de thuisploeg al snel wel op 2-1, maar via een doelpunt van Nick Linnenbank werd het ook rap weer 2-2. GSC/ODS kreeg hierna wederom een strafschop, deze keer pakte Van der Werff hem niet waardoor het 3-2 werd. Schelluinen was echter nog niet verslagen en via Linnenbank werd het weer 3-3.
Door het gelijkspel is het ongelofelijk spannend bovenin de 3e klasse C. Schelluinen en Wieldrecht hebben beide 38 punten, Drechtstreek heeft er 39 en GSC/ODS staat op 41 met nog 6 wedstrijden te gaan. Volgende week komt SV Meerkerk, de huidige nummer tien, op bezoek in Schelluinen.

















