Afbeelding
Gemeente Amersfoort

Schelluinen verliest van zichzelf in Kaatsheuvel

23 november 2024 om 19:33 Voetbal

KAATSHEUVEL Schelluinen heeft zaterdag met 4-2 verloren van DESK in Kaatsheuvel. ,,We hebben vooral van onszelf verloren vandaag, we gaven het te makkelijk weg’’, aldus Schelluinen-leider Henk de Jong. 

DESK - Schelluinen 4-2

In de eerste helft was het een zeer open wedstrijd. De thuisploeg kwam heel erg snel op een riante 3-0-voorsprong. De bezoekers herpakten zich hierna en kwamen via Pascal van Delden terug tot 3-1. Voor de pauze maakte Nick Linnenbank uit een strafschop ook nog de 4-2.

Na de pauze ging Schelluinen opzoek naar de gelijkmaker. Deze bleef echter uit en de bezoekers werden steeds slordiger. Uit een uitbraak besliste de thuisploeg uiteindelijk de wedstrijd met de 4-2.

Door de nederlaag staat Schelluinen vijfde in de 3e klasse K. Volgende week speelt Schelluinen thuis tegen Woudrichem, de huidige nummer zes.

Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws?
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie