Afbeelding
Bart Stoutjesdijk

SVW walst over DUNO heen

7 maart 2026 om 21:27 Voetbal

GORINCHEM SVW heeft zaterdag met 6-1 gewonnen van DUNO D. Door de zege doet SVW weer mee voor de play-offs voor promotie, tussen plek 3 en 9 zit in de spannende Tweede Klasse F namelijk maar 5 punten verschil. ,,We hebben een hele krappe selectie, maar we draaien als een trein’’, aldus SVW-trainer Theo de Boon.

SVW - DUNO D 6-1

SVW was vanaf het begin van de wedstrijd al de betere ploeg. Marouane Badi opende de score voor de thuisploeg. Hicham Bachau verdubbelde kort daarop de voorsprong. Toen Medhanie Habtemariam rond het halfuur een strafschop binnenschoot was de wedstrijd al gespeeld. Voor de pauze maakte Adam Hachhouch ook nog de 4-0.

Na de rust bleef SVW de betere ploeg en via Obaida Kurea werd het ook nog 5-0. DUNO D maakte vervolgens de eretreffer alvorens Habtemariam de 6-1 maakte voor de zegevierende ploeg uit Gorinchem.

Volgende week speelt SVW uit tegen laagvlieger GRC-14.

Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws?
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie