
Schelluinen komt twee keer terug van achterstand en wint
23 september 2023 om 20:01 VoetbalSCHELLUINEN Schelluinen is zaterdag de reguliere competitie begonnen met een 4-3 overwinning op Wieldrecht. ,,Een wedstrijd die alle kanten op kon, gelukkig winnen wij hem uiteindelijk’’, aldus Schelluinen-trainer Marcel van Steenis.
Schelluinen - Wieldrecht 4-3
Schelluinen schoot uit de startblokken en kwam via Diego Kemp op 1-0. Na deze treffer raakte de thuisploeg het initiatief echter kwijt. Wieldrecht maakte in deze periode de 1-1 en de 1-2. Mo Chaaby bracht Schelluinen, voor het rustsignaal, weer langszij.
Na de pauze ging Schelluinen meer op de controle spelen. Desalniettemin kwam Wieldrecht op een 2-3-voorsprong. Nick Linnenbank trok echter de stand al snel weer gelijk. Kemp besliste hierna de wedstrijd in het voordeel van Schelluinen door de 4-3 te maken.
Volgende week speelt Schelluinen uit tegen Groote Lindt.