
Unitas (zaterdag) te sterk voor Schoonhoven
18 november 2023 om 18:06 VoetbalSCHOONHOVEN Unitas (zaterdag) heeft zaterdag met 0-2 gewonnen van Schoonhoven. ,,De wedstrijd was onderhoudend van beide kanten, maar wij hebben de hele wedstrijd niks weggegeven’’, aldus Unitas-trainer Othman Bouchaten.
Schoonhoven - Unitas (zaterdag) 0-2
In de eerste helft waren er weinig kansen aan beide kanten. Job Lanting brak uiteindelijk de ban voor de bezoekers, door de 0-1 te maken.
Na de pauze ging Schoonhoven opportunistischer spelen en daar maakte Unitas gebruik van. Toen Thijs van der Wal in de 75ste minuut de 0-2 maakte, was het gedaan met het verzet van de thuisploeg.
Door de overwinning staat Unitas (zaterdag) zevende in de 3e klasse C. Volgende week komt Drechtstreek, de huidige nummer vier, op bezoek in Gorinchem.













