Afbeelding
ZHZActueel.nl

Politie houdt 18 personen aan voor rijden onder invloed na alcoholcontroles in Gorinchem

30 augustus 2026 om 11:01 Overig

GORINCHEM – De politie heeft dit weekend in Gorinchem op zowel vrijdagavond als zaterdagavond een grote alcoholcontrole gehouden in Gorinchem. Langs de Spijksedijk en Nieuwe Wolpherensedijk werden auto’s op controleplekken van de weg gehaald. 

18 aanhoudingen
Doel van de controles was het controleren van bestuurders op rijden onder invloed, maar ook andere kleine overtredingen werden waar nodig bekeurd. Op vrijdagavond hield de politie 8 personen aan voor het rijden onder invloed. ‘’Dat kan dan drugs of alcohol zijn’’, zo laat politiewoordvoerder Jesse Brobbel aan deze site weten. Ook bekeurde de politie nog 21 personen voor andere ‘’kleine feiten’’.

Zaterdagavond werden in totaal 10 personen aangehouden wegens rijden onder invloed. Daarnaast werden er toen 31 mensen bekeurd voor andere feiten.

Zomerfeest
Afgelopen week werd in de Gorinchemse binnenstad het Zomerfeest gevierd, met elke avond optredens van diverse artiesten. De afgelopen jaren heeft de politie deze week meerdere keren specifiek gekozen als moment om te controleren op rijden onder invloed, zoals ook dit jaar.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie