Natuurcentrum Gorinchem
Natuurcentrum Gorinchem Eigen foto

Workshops Natuuratelier bij Natuurcentrum in Gorinchem

16 september 2025 om 09:57 Activiteiten

GORINCHEM  Na een zomer vol zon en natuur maakt het Natuuratelier zich op voor een nieuw seizoen vol creativiteit. Vanaf september kunnen volwassenen op diverse zondagen terecht voor een gevarieerd programma van inspirerende workshops, midden in het groen.


Lokale bevlogen kunstenaars nemen deelnemers mee in de wereld vol natuur, kunst en ontspanning. Elke workshop is uniek en biedt ruimte voor eigen inbreng en verwondering. Deze workshops worden verzorgd door lokale kunstenaars die de volledige opbrengst belangeloos beschikbaar stellen aan het Natuurcentrum. Met jouw deelname geef je dus niet alleen jezelf of iemand anders een creatief cadeau, maar steun je ook de activiteiten van het Natuurcentrum.

Op zondag 21 september is de workshop Natuurfotografie door natuurfotograaf Wim den Besten.  Aanmelden kan eenvoudig via het online inschrijfformulier op https://natuurcentrumgorinchem.nl/activiteitenkalender/  Op zaterdag 4 oktober opent Wim den Besten om 10:00 uur zijn expositie ‘Vogels van de Alblasserwaard’, in lunchroom de Ontmoeting in Natuurcentrum Gorinchem.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie