
Lingehaven verandert in terras tijdens WijnFestiWal Gorcum
16 augustus 2026 om 18:47 ActiviteitenGORINCHEM De Lingehaven verandert zaterdag 22 augustus opnieuw in één groot wijnfestival. Van 12.00 tot 00.00 uur kunnen bezoekers genieten van bijzondere wijnen, heerlijk eten, live muziek, lokale ondernemers en als afsluiter de inmiddels legendarische Silent Disco.
Ook dit jaar is gekozen voor een gevarieerd aanbod van wijnspecialisten, horeca, delicatessen en muziek. Bezoekers kunnen de hele middag en avond nieuwe wijnen ontdekken, genieten van gerechten van lokale ondernemers en ontspannen op de terrassen langs het water. Niet groter om het groter maken, maar vooral nóg gezelliger, sfeervoller en completer. ,,We willen dat mensen zich welkom voelen. Dat je rustig een glas kunt drinken, iets nieuws kunt proeven en onderweg bekenden tegenkomt. Dat is precies de sfeer waar WijnFestiWal inmiddels om bekendstaat.” Ook duurzaamheid krijgt dit jaar opnieuw aandacht. Bezoekers kunnen hun kunststof festivalglas van eerdere edities opnieuw gebruiken of een nieuw herbruikbaar glas aanschaffen. Zo wordt onnodig afval voorkomen en bouwen bezoekers samen mee aan een duurzamer festival.
SILENT DISCO
WijnFestiWal Gorcum vindt plaats op zaterdag 22 augustus van 12.00 tot 00.00 uur rondom de Lingehaven, Kriekenmarkt en het Eind in Gorinchem. De toegang is gratis. Meer informatie en tickets voor de Silent Disco zijn te vinden via de socialmediakanalen van WijnFestiWal Gorcum en De WijnBoutique.














