The Hunt in de Haarwijk in 2025
The Hunt in de Haarwijk in 2025 GP-nuro

The Hunt 2026 gaat niet door vanwege de hitte

18 juni 2026 om 13:38 Evenementen

GORINCHEM Het jongerenevenement The Hunt, gepland voor morgen vrijdag 19 juni in de Gildenwijk, gaat niet door. De organisatie heeft besloten het kat-en-muisspel af te gelasten vanwege de hoge temperaturen die voor die dag worden verwacht. De gezondheid en veiligheid van de deelnemers en vrijwilligers staan voorop.

The Hunt vraagt van deelnemers een flinke fysieke inspanning. Jongeren rennen twee uur lang door de wijk om uit handen te blijven van politie en BOA’s. Bij hoge temperaturen brengt dat aanzienlijke gezondheidsrisico’s met zich mee. Het RIVM adviseert om bij dit soort weersomstandigheden geen intensieve evenementen door te laten gaan. De organisatie volgt dat advies.

JAMMER, MAAR NIET VERANTWOORD

The Hunt is een samenwerking tussen de politie, jongerenwerk The Mall en de gemeente Gorinchem. Alle partijen hebben met veel plezier naar deze dag toegewerkt. Toch is het evenement laten doorgaan onder deze weersomstandigheden niet verantwoord.

MOGELIJK EEN NIEUWE DATUM

De organisatie onderzoekt of The Hunt 2026 op een later moment alsnog kan plaatsvinden. Jongeren die zich hebben aangemeld hebben bericht ontvangen en zullen bij een nieuwe datum als eersten worden geinformeerd. 

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie