
Jubileumconcert De Verenigde Zangers met Francis van Broekhuizen
10 juli 2024 om 19:56 MuziekWERKENDAM Het koor De Verenigde Zangers uit Werkendam viert zaterdagavond 9 november zijn 70-jarig bestaan. Dit jubileum wordt groots aangepakt, want niemand minder dan de bekendste sopraan van Nederland, Francis van Broekhuizen, komt haar medewerking verlenen. Zij zal, samen met het koor en solisten Ad Baks en Janneke Westerhout, de avond vullen met prachtige zang en muziek. Het koor staat onder leiding van dirigente Tjitske Kwakkel-Homma en wordt op de piano begeleid door René van Assche.
Het concert vindt plaats in de Ontmoetingskerk te Sleeuwijk, Notenlaan 69 en begint om 20.00 uur. De kerk is vanaf 19.30 uur geopend.
De toegangskaarten zijn tot 1 november verkrijgbaar voor € 18,00 (incl. één consumptie koffie/thee), daarna kosten ze € 20,00. De kaarten voor kinderen tot 12 jaar kosten € 5,00. De kaarten zijn te reserveren via e-mailadres info@vz-werkendam.nl en verkrijgbaar bij De Angelot, Hoogstraat 56 in Werkendam of bij Stoop, Kruisstraat 18 in Werkendam.














