Afbeelding
Carla Bos

Lunchconcert in de Grote Kerk in Gorinchem met harpiste en verteller Carla Bos

21 juli 2023 om 09:23 Muziek

GORINCHEM In de serie zomerse lunchconcerten in de Grote Kerk treedt woensdag 26 juli harpiste Carla Bos op. Wilt u worden ontroerd? Schaterlachen? Geraakt worden? Een traantje wegpinken? Glimlachen? Uw hart openen? 

Met veel plezier, enthousiasme, bevlogenheid, passie, humor, kundigheid en virtuositeit komt Carla Bos in de Grote Kerk musiceren. Sinds 2013 is ze ook werkzaam als Verteller in combinatie met de harp. Ze studeerde aan de Vertelacademie te Utrecht en brengt Concert Vertellingen / Vertel Concerten / Muzikale Verhalen. Zanglessen volgt ze sinds 2016 bij Willemijn van Gent na twee zomercursussen zang en harp bij Rachel Ann Morgan in Frankrijk; af en toe zingt ze tijdens concerten waarbij ze op de harp speelt. 

Het lunchconcert begint om 12.15 uur. De entree is gratis. Wel wordt er aan het eind van het concert een collecte gehouden, het geld wordt besteed aan het onderhoud van de Grote kerk.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie