Schoolgebouw Calvijn, binnenkort voorzien van zonnepanelen.
Schoolgebouw Calvijn, binnenkort voorzien van zonnepanelen. Eigen foto Stichting CVO-AV

Zonnepanelen en LED-verlichting voor Calvijn, Het Heerenlanden en Lyceum Oudehoven

10 februari 2020 om 14:28 Onderwijs Deel je nieuws

Duurzaamheid wordt steeds belangrijker in onze maatschappij. Vorig jaar spijbelden landelijk duizenden scholieren om het onderwerp op de agenda in Den Haag te krijgen.  
 
Stichting CVO-AV, waarvan deze scholen onderdeel uitmaken, wil een voorbeeld zijn voor jongeren en heeft mede daarom besloten om te investeren in duurzaamheid. Dit schooljaar (2019-2020) worden de scholen Calvijn, Het Heerenlanden en Lyceum Oudehoven voorzien van zonnepanelen. Daarnaast wordt de huidige verlichting op deze scholen vervangen door LED-verlichting. 
 
Het Heerenlanden in Leerdam beschikt sinds afgelopen januari over een fietsenstalling waar leerlingen hun elektrische fietsen kunnen opladen. De elektriciteit hiervoor wordt opgewekt door een zonnepanelen. 
 

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie