
Nog meer prijswinnaars Zomerpuzzelkrant De Stad Gorinchem
19 september 2026 om 15:17 WinkelsGORINCHEM We zeiden het vorige week al: de lezers van De Stad Gorinchem zijn gek op puzzelen, zeker als daar leuke prijzen mee gewonnen kunnen worden. Dat blijkt wel uit de vele inzendingen bij de opgaven in onze zomerpuzzelkrant.
Ageeth den Braven uit Meerkerk was een van de prijswinnaars. Zij kreeg een cadeaubon bij juwelier Jenny Blom in Gorinchem en was daar zeer verguld mee.
De prijs van Visspecialist Michel Heinen ging naar Klaas de Groot. Bijzonder detail: Klaas is docent van Michel geweest op de middelbare school. ,,Klaas heeft de gewonnen waardebon direct gebruikt om iets lekkers mee te nemen. Hij kon duidelijk niet wachten tot een volgende keer!”
![]()
Klaas de Groot was blij met de cadeaubon van Visspecialist Michel Heinen - Visspecialist Michel Heinen
Bij Bartens Slagerijen Piazza Center ging de prijs naar M. Tebarts.
![]()
M. Tebarts won de prijs die Bartens Slagerijen Piazza Center beschikbaar had gesteld - Bartens Piazza Center
Het Caribabad deed ook mee en kreeg opvallend veel inzendingen. Meerdere kinderen vielen in de prijzen: bijvoorbeeld Maralie, die samen met haar vader won. Ook Olivier viel in de prijzen. Zijn moeder Manon vertelde dat Olivier erg blij is met de prijs en vooral de glijbanen bij het Caribabad erg leuk vindt.
Bij Wijnkoperij Henri Bloem Gorinchem vielen M. Mulckhuijse en Agnes Artz in de prijzen.
Mevrouw Veen - van Dijk was de prijswinnaar bij Bliek Optiek. Ze ontving een Ray Ban zonnebril t.w.v.€150.
![]()
Mevrouw Veen- van Dijk werd winnaar van een Ray Ban zonnebril t.w.v.€150 bij Bliek Optiek - Bliek Optiek




















