Afbeelding
Mendy Luzineau

LaRizz Dance Studio schittert op het NK Soneo: Meerdere podiumplekken voor jonge dansers

2 juni 2025 om 12:23 Overig Deel je nieuws

Zondag 1 juni –Het Nederlands Kampioenschap van Soneo stond in het teken van talent, passie en doorzettingsvermogen.
De jonge dansers van LaRizz Dance Studio waren geselecteerd en de wedstrijdteams en individuele deelnemers reisden af naar het NK om hun kunsten te laten zien, en keerden huiswaarts met indrukwekkende prestaties.

Het jongste wedstrijd team ‘’Spice Girls’’ pakt brons.
De Spice Girls, wist het publiek én de jury te imponeren. Hun energieke optreden werd beloond met een 3e plaats. De twee andere wedstrijdteams dansten sterk, maar vielen net buiten de prijzen.

Individueel succes in duo’s en solo’s 
Niet alleen de teams maakten indruk: ook op individueel vlak was LaRizz ruimschoots vertegenwoordigd. Diverse duo’s en solo optredens werden geselecteerd voor het NK en vielen in de prijzen in hun leeftijdscategorie:

Duo’s:

Vayen Wijnbelt & Alexia Moschatsis – 1e plaats

Kayleigh Hogerbrug & Sterre Jonker – 2e plaats

Femme Prins & Emily de Groot – 1e plaats

Bente den Outer & Laura Grasmeijer – 2e plaats

Solo’s:

Amber Sauren – 1e plaats

Amber Kars – 2e plaats

Emily de Groot – 2e plaats

Alexia Moschatsis – 3e plaats

Deze resultaten zijn een prachtige beloning voor het harde werken van de dansers én hun coach Romy Stark.

Voor het nieuwe seizoen is LaRizz op zoek naar dansers voor de wedstrijd teams.

Wil jij ook deel uitmaken van een gepassioneerd dansteam?
LaRizz Dance Studio houdt op zaterdag 14 juni audities, vanaf de leeftijd van 6 jaar.
Ben jij een teamspeler die houdt van dans, uitdaging en groei?
Meld je dan aan via info@larizzdancestudio.nl

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie