
Schelluinen verslaat Groot-Ammers na achterstand
27 januari 2024 om 21:19 VoetbalGROOT-AMMERS Schelluinen heeft zaterdag met 1-2 gewonnen van Groot-Ammers. ,,Op het einde was het even billenknijpen, maar we hebben de overwinning er met zijn allen knap uitgesleept”, blikte Schelluinen-trainer Marcel van Steenis terug op de wedstrijd.
Groot-Ammers - Schelluinen 1-2
De wedstrijd begon niet geweldig voor Schelluinen. Groot-Ammers ging fel de duels aan en ,,het was allemaal een beetje rommelig.’’ Na een klein halfuur werd het ook 1-0 voor de thuisploeg. Tot aan het rustsignaal bleef deze score onveranderd.
Na de pauze ging Schelluinen anders spelen. De verandering in tactiek had succes, Groot-Ammers kwam niet zo goed meer in de duels en Schelluinen nam het initiatief. Via Jordi de Groot werd het in de 70ste minuut 1-1. De bezoekers roken echter bloed en door Stefan Walhain werd het ook nog 1-2.
Door de overwinning staat Schelluinen tweede in de 3e klasse C. Volgende week speelt de formatie van Van Steenis uit tegen Wieldrecht, de huidige nummer vier.

















