
Unitas verslaat AWC met ruime cijfers
3 maart 2024 om 21:28 VoetbalGORINCHEM Unitas heeft zondag met 4-1 gewonnen van AWC. ,,De wissels maakten het verschil vandaag’’, aldus Unitas-trainer Hans de Jong.
Unitas - AWC 4-1
In de eerste helft waren de ploegen gelijkopgaand. Door een foutje achterin werd het echter wel 0-1 voor de bezoekers. Tot de pauze bleef het vervolgens bij deze stand.
Na de pauze zakte AWC meer en meer in, waardoor Unitas het initiatief kreeg. Ray Versluis maakte al snel de gelijkmaker. Via een rake strafschop van Joey Lokasi werd het vervolgens 2-1. Door doelpunten van Elmer de Vries en Jip Kegge werd de wedstrijd hierna beslist. ,,Een fijne overwinning.’’
Door de overwinning staat Unitas zestiende in de Derde Divisie B. Volgende week komt HSV Hoek, de huidige nummer tien, op bezoek in Gorinchem.



























