Afbeelding
Gemeente Amersfoort

Unitas delft onderspit in doelpuntrijk duel tegen amateurtak Feyenoord

28 september 2024 om 22:03 Voetbal

ROTTERDAM Unitas heeft zaterdagavond met 5-3 verloren van de amateurtak van Feyenoord. ,,Aan het einde van de wedstrijd kon hij beide kanten opvallen, helaas voor ons was Feyenoord de gelukkige’’, aldus Unitas-trainer Hans de Jong. 

SC Feyenoord - Unitas 5-3

Al na 2 minuten kwam de thuisploeg op 1-0 door een rake strafschop. Kort daarop werd het ook nog 2-0 voor Feyenoord. Unitas herpakte zich hierna en kwam via een penalty, die door Ray Versluis werd binnengeschoten, terug tot 2-1. Door een individuele fout werd het voor de pauze nog wel 3-1.

Na de rust werd het ook nog 4-1, maar Unitas toonde wederom veerkracht. Medhanie Habtemariam zorgde met de 4-2 weer voor geloof in resultaat. Toen Joshua Ibinayin de 4-3 maakte brak het duel helemaal open. Uit een discutabel ingooimoment maakte Feyenoord vlak voor tijd de 5-3 waarmee de wedstrijd definitief was gespeeld. 

Door de nederlaag staat Unitas vijftiende in de Vierde Divisie B. Volgende week komt RVVH, de huidige nummer zeven, op bezoek in Gorinchem. 

Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws?
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie