
Arkel benut kansen beter dan Peursum en wint overtuigend
16 november 2024 om 19:40 VoetbalARKEL Arkel heeft zaterdag met 3-0 gewonnen van Peursum. ,,Na onze 2-0-voorsprong moest Peursum komen, uiteindelijk bleven wij keurig overeind’’, aldus Arkel-trainer Jerome Ceton.
Arkel - Peursum 3-0
In de eerste helft was de wedstrijd redelijk in evenwicht. Na een halfuur nam Arkel het initiatief in handen en kwam het via twee treffers van Han Dubbeldam op een 2-0-voorsprong.
Na de pauze ging Peursum vol in de aanval. Er waren wat hectische momenten voor het doel van Arkel, maar de 2-1 bleef uit. Toen Corné van Horik de bevrijdende 3-0 maakte was de wedstrijd gespeeld.
Door de overwinning staat Arkel derde in de 4e klasse D. Volgende week speelt Arkel uit tegen Vuren, de huidige nummer vijf.


















