Afbeelding
Ab Donker

Zevenklapper voor SVW

23 november 2024 om 18:54 Voetbal

GORINCHEM SVW heeft zaterdag met 7-0 gewonnen van SV BLC. ,,Ondanks wat kleine slordigheden was het vandaag een zeer eenvoudige middag voor ons’’, aldus SVW-leider Patrick Sleeuwenhoek.

SVW - SV BLC 7-0

Al vroeg in de wedstrijd werd het 1-0 door een treffer van Denzel Dos Santos. Kort hierop verdubbelde Mounir el Ouazizi de voorsprong. Mike Langerak maakte er vervolgens 3-0 van. Toen El Ouazizi voor de pauze nog de 4-0 maakte, was de wedstrijd al beslist.

Na de rust ging SVW vrolijk door met het maken van doelpunten. Daniël Alexander zorgde voor de 5-0. Door een eigen doelpunt werd het ook nog 6-0. Het slotakkoord was voor Dos Santos, die de 7-0 op het scorebord bracht. 

Door de overwinning staat SVW tweede in de 3e klasse K. Volgende week speelt SVW uit tegen Zwaluwe, de huidige nummer acht, in Lage Zwaluwe. 

Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws?
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie