Afbeelding
Stock

GJS kan zege niet over de streep trekken tegen tiental JVC

15 februari 2025 om 20:13 Voetbal

CUIJK GJS heeft zaterdag met 2-2-gelijkgespeeld uit tegen JVC in Cuijk. ,,Ondanks dat de 2-2 een zuur resultaat is hebben wij ons een stuk weerbaarder getoond na de 2-2’’, aldus GJS-trainer Erwin van Breugel.

JVC Cuijk - GJS 2-2

Aan het begin van de wedstrijd had GJS wat moeite met de thuisploeg. JVC kwam daarom ook op een 1-0-voorsprong. Hierna herpakte GJS zich en via Björn Barten werd het 1-1. Tot aan de rust bleef het bij deze stand. 

Na de pauze kwamen de bezoekers via wederom Barten op voorsprong. ,,Hierna was het voornamelijk verdedigen voor ons.’’ Toen JVC een rode kaart kreeg leek GJS de zege te behalen. De thuisploeg scoorde echter met een man minder, waardoor de wedstrijd in 2-2 eindigde. 

Door het gelijkspel staat GJS negende in de 2e klasse F. Volgende week komt Wilhelmina’26, de huidige nummer dertien, op bezoek in Dalem. 

Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws?
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie