
Schelluinen en RFC spelen gelijk in doelpuntrijk duel
29 maart 2025 om 20:58 VoetbalSCHELLUINEN Schelluinen heeft zaterdag met 3-3-gelijkgespeeld thuis tegen RFC. ,,Een wedstrijd met twee gezichten. In de eerste helft waren wij veel beter maar na de rust waren wij het volledig kwijt’’, aldus Schelluinen-leider Henk de Jong.
Schelluinen - RFC 3-3
Schelluinen was in de eerste helft heer en meester op het veld. Pascal van Delden maakte al snel twee treffers. Jean-Paul van Boxtel maakte hierna ook nog de 3-0, waar de wedstrijd mee leek beslist.
Na de pauze kwam RFC terug tot 3-1. Dit leek iets te breken bij de thuisploeg, die vervolgens volledig in elkaar zakte. RFC maakte hierna de 3-2 en ook nog de 3-3. Vlak voor tijd kregen een speler van RFC en Damien de Jong nog een rode kaart.
Door het gelijkspel staat Schelluinen zesde in de 3e klasse K. Volgende week speelt Schelluinen uit tegen GDC, de huidige nummer elf.


















