Ricardo Papilaja staand voor de dugout
Ricardo Papilaja staand voor de dugout ASV Arkel

Ricardo Papilaja ook volgend seizoen hoofdtrainer op sportpark Schoonzigt

17 december 2025 om 14:06 Voetbal

ARKEL Zoals al werd verwacht, gaat de samenwerking tussen ASV Arkel en Ricardo Papilaja ook na dit seizoen door en zal de jonge trainer dus ook het seizoen 2026-2027 hoofdtrainer zijn op sportpark Schoonzigt in Arkel.

Zowel de huidige spelersgroep als de mannen van voetbalzaken binnen ASV Arkel, Jasper van Eldik & Rocco Ooms, zijn zeer verheugd met het verlengen van het huidige contract met de in Leerdam woonachtige trainer.

Halverwege het lopende seizoen staat de ploeg van Ricardo Papilaja ongeslagen bovenaan de 4e klasse met 31 punten uit 11 wedstrijden waarin al 50 keer werd gescoord.

Komende weken zal ASV Arkel 1 deelnemen aan de Proxsys Cup, op trainingskamp gaan naar Düsseldorf en eind januari de competitie hervatten op sportpark Schoonzigt tegen BRC’14.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie