Afbeelding
Ab Donker

Arkel overrompelt Dilettant

22 april 2023 om 21:11 Voetbal

KRIMPEN AAN DE LEK Arkel heeft zaterdag met 3-6 gewonnen van Dilettant. ,,Als we onze kansen beter hadden uitgespeeld, hadden we nog meer kunnen scoren’’, aldus Arkel-trainer Leon Elands.

Dilettant - Arkel 3-6

In de eerste helft was Arkel heer en meester op het veld. Stefan van Hulst opende de score, kort daarop verdubbelde Corné van Horik de score. Van Horik was tegen het einde van de eerste helft wederom trefzeker.

Na de pauze kwam Dilettant terug tot 1-3. Van Horik maakte vrijwel direct daarna echter al de 1-4. Toen Remie Schuurman met een prachtig schot de 1-5 maakte was de wedstrijd definitief gespeeld. Wesley Swets maakte daarna ook nog de 1-6. Dilettant kwam vervolgens nog terug tot 3-6, maar de overwinning kwam nooit meer in gevaar.

Door de overwinning staat Arkel vijfde in de 3e klasse D. Volgende week komt VVAC, de huidige nummer tien, op bezoek. 

Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws?
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie