Afbeelding
Pixabay

Dames De Linge/PCG verliezen in Barneveld

24 maart 2025 om 10:49 Waterpolo

GORINCHEM De vrouwen van De Linge/PCG moesten afgelopen zaterdag uit aantreden tegen DWK. De wedstrijd ging verloren en hierdoor lijkt handhaving uit het zicht. 

In de eerste periode liepen de dames van De Linge/PCG direct achter de feiten aan. De kansen die er waren, werden gemist, terwijl DWK sterk aan de wedstrijd begon. Dit resulteerde in een 3-0 achterstand aan het einde van de periode. 

In de tweede en derde periode waren beide teams aan elkaar gewaagd. Zowel DWK als De Linge/PCG wist meerdere keren te scoren. Door goed samenspel konden de dames kansen creëren en een aantal daarvan benutten. Ook in de verdediging werd sterk samengewerkt. Na de derde periode stond het 7-3. 

In de laatste periode was de energie op, waardoor DWK nog enkele mooie kansen kon afmaken. Dit resulteerde in een eindstand van 9-3. Doelpuntenmakers: Lisanne Plenter (2) en Antoinique de Joode (1).

De volgende wedstrijd is op 29 maart in Dongen tegen De Vennen.  

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie