
Burgemeester leest voor op Nationale Voorleesdagen in Gorinchem
20 januari 2024 om 17:02 ActiviteitenGORINCHEM Burgemeester Reinie Melissant leest zaterdag 3 februari in de bibliotheek op de Groenmarkt voor uit het boek ‘Help! Een verrassing!’ Samen met de Limonadebrigade vieren ze in de bibliotheek het grootste voorleesfeest van het jaar. Dit in het kader van de Nationale Voorleesdagen.
Alle kinderen van 2 tot en met 7 jaar zijn welkom uit voor een spannende vossenjacht! De ochtend begint met een voorleesmoment door burgemeester Melissant. Ze leest voor uit Help! Een verrassing!; het prentenboek van het jaar 2024 geschreven en geïllustreerd door Miriam Bos. Ook kunnen kinderen genieten van een voorleesmoment in een andere taal.
Na het voorlezen is er voor alle kinderen wat lekkers en starten we met de vossenjacht in de bieb. Kinderen gaan op zoek naar verstopte vossen die verkleed zijn als een bekend kinderboekenfiguur. Heb je alle figuren gevonden? Dan ligt er een klein cadeautje voor je klaar. Deze gratis activiteit begint om 11 uur en eindigt rond 12.30 uur. Ook niet-leden zijn van harte welkom! Aanmelden is niet nodig.
















