
Veel belangstelling voor open dag Avres
28 september 2026 om 19:23 MaatschappelijkGORINCHEM De open dag van Avres op zaterdag 26 september heeft veel bezoekers getrokken. Verdeeld over vijf locaties maakten inwoners, familieleden, vrienden en andere geïnteresseerden kennis met het werk van Avres.
Tijdens de open dag ontdekten bezoekers hoe Avres inwoners ondersteunt op het gebied van werk, inkomen en ontwikkeling. Er waren rondleidingen en activiteiten voor jong en oud. Ook was er volop gelegenheid om vragen te stellen aan medewerkers en samenwerkingspartners. De organisatie kijkt terug op een dag vol waardevolle ontmoetingen en betrokken gesprekken.
,,Het was mooi om te zien hoeveel belangstelling er was voor ons werk en de mensen voor wie én met wie wij werken”, aldus Avres. ,,Iedereen verdient de kans om mee te doen en zich te ontwikkelen. Die maatschappelijke opdracht konden we tijdens de open dag goed laten zien.”
De open dag maakte deel uit van de viering van het 10-jarig bestaan van Avres. Daarom krijgen klanten van Kringloopwarenhuis Het Goed in Gorinchem nog tot en met 3 oktober 10% korting op hun aankoop. Het Goed en Avres werken al jaren samen aan kansen voor mensen in de regio.























