
Beleef deze zomer het Caribabad – koop je ticket vooraf online en kom lekker op de fiets
10 juli 2026 om 12:17 Recreatie Deel je nieuwsDe zomervakantie staat voor de deur en het Caribabad is klaar voor een heerlijke zomer vol zwemplezier. Terwijl op de achtergrond hard wordt gewerkt aan de bouw van het nieuwe zwembad AquaBliek, kunnen bezoekers ook deze zomer nog volop genieten van het vertrouwde Caribabad.
Om bezoekers nog beter van dienst te zijn, introduceert Stichting Gorinchemse Sportaccommodaties (SGS) vanaf 14 juli de mogelijkheid om online tickets te kopen voor recreatief zwemmen. Via de nieuwe webwinkel kunnen bezoekers eenvoudig vooraf een ticket aanschaffen en zijn zij verzekerd van een plekje op de gewenste dag.
Op warme zomerdagen kan het erg druk zijn in het Caribabad. Om iedereen een fijne en veilige zwemervaring te bieden, werkt het zwembad met een maximaal aantal bezoekers. Tickets blijven ook verkrijgbaar aan de kassa, zolang er nog capaciteit beschikbaar is. Is het maximale aantal bezoekers bereikt, dan kan het voorkomen dat tijdelijk geen nieuwe bezoekers meer worden toegelaten. Met een vooraf gekocht online ticket zijn bezoekers verzekerd van toegang op de gekozen dag.
AquaBliek krijgt steeds meer vorm
Naast het Caribabad wordt inmiddels volop gebouwd aan AquaBliek, het nieuwe zwembad van Gorinchem. De werkzaamheden verlopen voorspoedig en de contouren van het nieuwe gebouw worden steeds beter zichtbaar. Naar verwachting opent AquaBliek in oktober 2027 haar deuren. Tot die tijd blijft het Caribabad dé plek waar jong en oud terecht kunnen voor een dag vol waterplezier.
Kom zoveel mogelijk op de fiets
Door de bouw van AquaBliek is een deel van het parkeerterrein in gebruik als bouwlocatie. Hoewel de huidige parkeerplaats is vergroot, zijn er tijdelijk minder parkeerplaatsen beschikbaar dan bezoekers gewend zijn. SGS vraagt bezoekers daarom om, als dat mogelijk is, met de fiets naar het Caribabad aan de Bataafsekade te komen. Dat is niet alleen duurzaam, maar op drukke zomerdagen vaak ook de snelste en makkelijkste manier om het zwembad te bereiken.
Wie op de fiets komt, kan bovendien meedoen aan de gemeentelijke campagne ‘Da’s zo gefietst’. Door fietsritten naar Sportcomplex Molenvliet te registreren, maken deelnemers kans op leuke prijzen én sparen zij mee voor hun sportvereniging. Een mooie extra om deze zomer de fiets te pakken.
Meer informatie over recreatief zwemmen, de openingstijden en de online ticketverkoop is te vinden op www.caribabad.nl.

















