
Werkzaamheden vloer Piazza Center op schema
20 juli 2026 om 07:53 WinkelsGORINCHEM De eerste nieuwe vloertegels in het Piazza Center liggen inmiddels op hun plek. Daarmee is goed zichtbaar dat de werkzaamheden een nieuwe, frisse fase zijn ingegaan. Volgens Jumbo-ondernemer Wirner van Aanholt verlopen de werkzaamheden voorspoedig, is het winkelcentrum goed bereikbaar en bent u als bezoeker nog altijd van harte welkom.
door Willemieke Steen
Stap voor stap wordt er verder gewerkt aan de nieuwe vloer. Van Aanholt vertelt: „De uitvoerende partij heeft gekozen voor een grondige aanpak en daar zijn wij als winkeliers blij mee. De werkzaamheden verlopen netjes en u kunt nog steeds alle winkels uitstekend bereiken, hoewel het soms over een loopbrug of met een kleine omweg is. We horen gelukkig van onze bezoekers terug dat de werkzaamheden nauwelijks als hinderlijk worden ervaren.”
BANNEWEG
De meeste vragen die de winkeliers in het Piazza Center krijgen, gaan momenteel over de werkzaamheden aan de Banneweg. „De omleidingen en aangepaste verkeerssituaties vragen wat extra aandacht van weggebruikers. We blijven in gesprek met de gemeente en uitvoerende partijen, want in de praktijk blijken sommige omleidingen of routes niet zo goed uit te pakken als vooraf bedacht is. Wanneer we verbeterpunten signaleren of reacties van u als klant ontvangen, gaan we daarover in gesprek. We willen voor u als bezoeker zo goed mogelijk bereikbaar blijven.” Inwoners die de werkzaamheden aan de Banneweg willen volgen, kunnen de BAM BouwApp downloaden. Via de app kunt u ook vragen stellen. Vragen of opmerkingen kunnen ook rechtstreeks aan de gemeente worden doorgegeven via banneweg@gorinchem.nl. Van Aanholt roept mensen ook vooral op om dit te doen, zodat vragen of problemen rechtstreeks bij de juiste partij terechtkomen.
Ondanks de werkzaamheden weten bezoekers het Piazza Center goed te vinden. Dat blijkt onder meer uit de grote belangstelling voor uw deelname aan de stempelactie, de Piazza Punten. De eerste trekking heeft inmiddels plaatsgevonden. In augustus en september vinden er nog twee trekkingen plaats. Bij de laatste trekking maken alle ingeleverde kaarten opnieuw kans op grotere prijzen. Van Aanholt kijkt vooral vooruit. „Natuurlijk realiseren we ons dat werkzaamheden ongemak met zich mee kunnen brengen, maar uiteindelijk werken we samen aan een mooier en beter bereikbaar winkelgebied. Tot die tijd blijven we er alles aan doen om u prettig te kunnen ontvangen.














