
Hockeyseizoen voor Rapid begint met open dag met sportheld Rob Struik
22 juli 2023 om 14:51 HockeyGORINCHEM Hockeyclub Rapid begint het nieuwe seizoen met een open Hockey Dag op zaterdag 26 augustus. Vanaf 10.00 uur. is jong en oud welkom. Sportheld Rob Struik staat klaar om bezoekers kennis te laten maken met de hockeysport
Tijdens deze ochtend zijn ook spelers van Heren 1 en Dames 1 present. De koffie en limonade staat klaar! Daarnaast zijn er leuke activiteiten voor de jonge kinderen; een echte Rapid (glitter) tattoo laten zetten of een haarveertje in je haar laten plaatsen en pannenkoeken smullen. De jongste jeugd inclusief Benjamins/Funkey speelt tussen 10 uur en 12 uur onderling tegen elkaar.
Kleding
Voor de junioren teams worden oefenwedstrijden geregeld door het wedstrijdsecretariaat. Check de Rapid website of Rapid-app voor je wedstrijd die dag. Mocht rond 15 augustus voor je team nog géén wedstrijd zijn gepland, stuur dan een berichtje naar het wedstrijdsecretariaat: wedstrijden@rapidmills.nl Vanaf 10 uur kun je je Rapid tenue passen en kopen (op=op). Aangezien het laatste seizoen van Naked kleding aanbreekt, is het ook mogelijk 2e hands kleding aan te bieden en te verkopen.
Rapid is nog op zoek naar enthousiaste mensen die een bardienst willen draaien. Inschrijven kan via de app en de website. Tip: draai een dubbele dienst en je bent voor de rest van het seizoen klaar!














