Afbeelding
Jeroen van der Veer

Kozakken Boys winnen van De Treffers in slotfase

12 februari 2022 om 20:28 Voetbal

WERKENDAM Zaterdag heeft Kozakken Boys met 2-1 gewonnen van De Treffers uit Groesbeek. De ploeg van Michel Langerak, die vorige maand het stokje overnam van de ontslagen Rick Adjei, trok de overwinning pas in de blessuretijd over de streep. ,,Het was even moeilijk, maar uiteindelijk knokten wij ons terug in de wedstrijd’’, aldus assistent-trainer Andre Hoekstra.

Kozakken Boys – De Treffers 2-1

1-0 Johnny Lommers 41’

1-1 Teije ten Den 59’

2-1 Tarik Fagrach 91’

De thuisploeg had in de eerste helft ,,de boel onder controle’’ en er waren maar weinig kansen voor de bezoekers. ,,Wij gaven weinig weg.’’ Vlak voor het rustsignaal bracht Johhny Lommers Kozakken Boys op een 1-0-voorsprong.

In de tweede helft had de thuisploeg meer moeite met De Treffers. Na een uur gespeeld te hebben was het uiteindelijk Teije ten Den die de bezoekers langszij bracht. Kozakken Boys werd na de 1-1 steeds gevaarlijker en in de 89ste minuut moest De Treffers-speler Gino van den Berg een overtreding maken om een gevaarlijke aanval te voorkomen. Dit resulteerde echter wel in zijn tweede gele kaart en zodoende mocht hij vertrekken. Twee minuten later was het uiteindelijk toch nog raak voor de Werkendammers, Tarik Fagrach maakte de winnende treffer voor Kozakken Boys.

Door de overwinning stijgen de Werkendammers naar de 15e plaats in de Tweede Divisie. Volgende week komen de Rijnsburgse Boys, de momentele nummer vijf, op bezoek bij de Kozakken Boys.

Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws?
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie