
Sleeuwijk op het nippertje langs GVV’63
24 september 2022 om 21:22 VoetbalSLEEUWIJK Sleeuwijk is zaterdag het nieuwe seizoen begonnen met een 1-0-overwinning op GVV’63 uit Gameren. ,,Een overlevingswedstrijd met veel strijd en beleving’’, aldus Sleeuwijk-trainer Antoine van Pelt.
Sleeuwijk – GVV’63 1-0
1-0 Jeffrey Molhoek 25’
Sleeuwijk begon goed aan de wedstrijd. Er waren een paar kansen en uiteindelijk maakte Jeffrey Molhoek de openingstreffer. ,,De wedstrijd golfde hierna over en weer.’’ Beide ploegen kwamen echter niet meer tot scoren in de eerste helft en zo bleef het 1-0.
Aan het begin van de tweede helft was GVV’63 ,,het even kwijt.’’ Sleeuwijk maakte echter geen gebruik van de situatie en daarom bleef het verschil tussen beide miniem. De bezoekers herpakten zich na een tijdje en de defensie van Sleeuwijk werd flink onder vuur genomen. Uiteindelijk hielden de mannen van Van Pelt stand.
Sleeuwijk staat door de overwinning derde in de 3e klasse E. Volgende week speelt Sleeuwijk uit tegen koploper DESK in Kaatsheuvel.


















