Afbeelding
Alex Fox via Pixabay

Koploper Achilles’29 maatje te groot voor GJS in avondwedstrijd

4 november 2023 om 23:05 Voetbal

GROESBEEK GJS heeft zaterdag met 4-0 verloren van koploper Achilles’29. ,,Zij waren een maatje te groot voor ons, het zou mij verbazen als zij geen kampioen worden dit jaar’’, aldus GJS-trainer Johan van der Werff.

Achilles’29 - GJS 4-0

Vanaf het begin van de wedstrijd was de thuisploeg sterker dan de bezoekers, het stond daarom ook al vrij snel 1-0. Voor het rustsignaal kreeg Achilles’29 ook nog een strafschop toegekend, deze werd benut waardoor het 2-0 werd. ,,Dit was eigenlijk voor ons al de nekslag.’’

Na de pauze werd het ook nog 3-0, waarna de wedstrijd definitief was gespeeld. Vlak voor tijd werd het ook nog 4-0.

Door de nederlaag staat GJS achtste in de 2e klasse G. Volgende week speelt de ploeg van Van der Werff uit tegen Sleeuwijk, de huidige nummer twaalf.

Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws?
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie