
Komende week veel cabaret in theater ‘t Pand Gorinchem
11 maart 2024 om 19:01 PodiumkunstenGORINCHEM In het Gorinchemse theater ‘t Pand staan komende week de volgende voorstellingen op het programma:
De Lammerentour van de Koningstheater Academie
Vrijdag 15 maart, aanvang 20.30 uur, inkom € 12,50
De Lammerentour is de unieke mogelijkheid om jong cabarettalent te leren kennen. Drie getalenteerde, afstuderende cabaretiers van de Koningstheateracademie (Den Bosch) spelen ieder een try-out-programma van circa 25 minuten, ter voorbereiding op hun afstudeervoorstelling. Geniet van hun gloednieuwe conferences, kakelverse sketches en prachtige liederen.
Joey en Dave
Zaterdag 16 maart, aanvang 20.30 uur, inkom € 12,50
Na het behalen van de Camerettenfinale in 2022 komen de broers Joey en Dave met hun eerste avondvullende programma Stille Oorlog. In deze cabaretvoorstelling kijken ze terug op hun kindertijd, met in het bijzonder de (vecht)scheiding van hun ouders. Wat was de impact? Hoe beïnvloedt het hun relatie? Al snel blijkt dat ze dezelfde herinneringen totaal anders hebben beleefd en zet de scheiding alles weer op scherp. De doofpot gaat open en oude wonden beginnen te bloeden. Kortom, een vermakelijk tafereel om naar te kijken!
Moviesdag
In ‘t Pand is op de dinsdag de “moviesdag”. Met om 14.00 uur het filmcafé, met de toegankelijke filmhuisfilms, en op de avond om 20.15 uur het filmhuis, met vaak prijswinnende filmfestivalfilms. Entree 10 euro, inclusief een kopje koffie of thee.
Korenbeurs 3-5
4201 XD Gorinchem
Tel: 0183 63 80 44



















